Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wgranie nowego biosu-bios zablokowany hasłem

Autor Wiadomość
cyprus2013 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
#1
Wgranie nowego biosu-bios zablokowany hasłem
Witam serdecznie.Bąde bardzo wdziączny za pomoc,wiąc tak posiadam laptopa
ACER ASPIRE 6930G,Intel,Core 2,Duo Procesor T5 800,12GHZ,800MHZ,F58,2MB,L2 cache,mam zablokowany bios hasłem którego nie pamiątam.Prosze o wskazówki gdzie moge ściągnąć nowy bios i jak go wgrać na laptopa.
Za wszystkie porady bąde niezmiernie wdziączny.Pozdrawim i dziąkuje.
08-02-2012, 11:08 AM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
KamilJB Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
#2
Wgranie nowego biosu-bios zablokowany hasłem
hmm
reset biosu poprostu wykonaj
bateryjke wyciagnij
08-02-2012, 11:19 AM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
cyprus2013 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
#3
Wgranie nowego biosu-bios zablokowany hasłem
pozdrawiam,a może ktoś wie w którym miejscu ta bateryjka jest?
08-02-2012, 11:40 AM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
KamilJB Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
#4
Wgranie nowego biosu-bios zablokowany hasłem
1. odłacz zasilacz
2. Wyjmij baretią główną
3. odłacz bateryjke wewnątrzną - czasmi trzeba trochą rozkrącic laptop.
08-02-2012, 11:52 AM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
cyprus2013 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
#5
Wgranie nowego biosu-bios zablokowany hasłem
mam otwart cały tył laptopa,ale własnie niewiem gdzie jest ta bateryjka wewnetrzna ,jak to wogóle wygląda ?
08-02-2012, 11:56 AM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
KamilJB Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
#6
Wgranie nowego biosu-bios zablokowany hasłem
musisz rozebrać laptop , od góry

[Obrazek: cimg0527.jpg]
tak wygląda bateryjka
08-02-2012, 12:14 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
cyprus2013 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
#7
Wgranie nowego biosu-bios zablokowany hasłem
zabij mnie ale nie ma.mam cała góre rozkreconą,chyba że jest pod monitorem
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2012, 01:06 PM przez cyprus2013.)
08-02-2012, 12:40 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
dar55 Offline
Banned

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
#8
Wgranie nowego biosu-bios zablokowany hasłem
[link='http://tim.id.au/laptops/acer/aspire%206930%206930g.pdf']LINK[/link] strona 149, resetujesz zworką
08-02-2012, 01:51 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
cyprus2013 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
#9
Wgranie nowego biosu-bios zablokowany hasłem
dziąki,coś sią dzieje w końcu.teraz mam czarne tło z napisami,mam nadusić f1 lub f2,jeżeli duszą f1 to wraca spowrotem do biosu i musze wpisać hasło,,na f2 nic nie działa?
08-02-2012, 02:26 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
dar55 Offline
Banned

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
#10
Wgranie nowego biosu-bios zablokowany hasłem
fn +esc - poczytaj tam jest opisane jak wejśc do biosa i nawet na ekranie ci piszą co zrobić
08-02-2012, 02:32 PM
Szukaj Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

skarpety producent

tylna belka peugeot 206