Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Rozwiązany]Wymiana wentylatora i spadek wydajnosci

Autor Wiadomość
Beforeu Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
#1
[Rozwiązany]Wymiana wentylatora i spadek wydajnosci
Witam.
Wczoraj wymienilem wiatraczek na radiatorze od chlodzenia procesora bo bardzo buczal.Wszystko dzialalo ok, póki nie wlaczylem gry.Okazalo sie , że mam straszne spadki fps`ow (kiedys 100 teraz 20-40
).Pjawiaja sie takze scinki rozmow przez sky.W czym moze tkwić problem?
CPU -AMD II X6 1075T
GPU - Geforce gts 250
RAM - goodram 8 gb
Zasilacz nie znam marki ale 550 W nie ejst jakis slaby bo grafike taka "pradozercza" utrzymuje
MoBo - ASUS M4A77

procek nie jest podkrącony. http://www.pchub.com...Square-Fan.html taki mailem wczesniej wymienilem na tohttps://www.cooling....ukt,550799.html
08-02-2012, 08:33 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rafaello025 Offline
Banned

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
#2
[Rozwiązany]Wymiana wentylatora i spadek wydajnosci
To sią dowiedz jaka marka tego zasilacza Wink Wybierz sią w wyprawą do wnątrza obudowy... Zrób to: http://www.forumkomputerowe.com/topic/29...410-beta6/
08-02-2012, 08:42 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
Beforeu Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
#3
[Rozwiązany]Wymiana wentylatora i spadek wydajnosci
Fortron AX550-60APN 550W Greenpower tyle wyczytalem a test sie robi
08-02-2012, 08:50 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
Beforeu Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
#4
[Rozwiązany]Wymiana wentylatora i spadek wydajnosci
http://imageshack.us...temperatur.png/ temperatury jak trzeba jeszce cos to mowcie.
i jeden problem przy tym czy tem overclook jest normalny?

http://desmond.imageshack.us/Himg822/sca...es=landing
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2012, 09:26 PM przez Beforeu.)
08-02-2012, 09:22 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rafaello025 Offline
Banned

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
#5
[Rozwiązany]Wymiana wentylatora i spadek wydajnosci
Brak temp. GPU, zrób test na GPU...

P.S. temp procka jak najbardziej w porządku.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2012, 09:28 PM przez Rafaello025.)
08-02-2012, 09:27 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
Beforeu Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
#6
[Rozwiązany]Wymiana wentylatora i spadek wydajnosci
Nie moge zrobic ale temperatury na grafice sa ok nie przekraczaja 50 *C wnioskujac z monitoringu tego programu. Po zrobieniu testuy nie wyskakuje mi screen.Sprawdzalem też everestem i bylo ok.
08-02-2012, 09:47 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rafaello025 Offline
Banned

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
#7
[Rozwiązany]Wymiana wentylatora i spadek wydajnosci
Nie możesz wykonać -> http://wstaw.org/m/2012/08/03/Przechwytywanie.JPG ?
08-02-2012, 10:04 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
Beforeu Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
#8
[Rozwiązany]Wymiana wentylatora i spadek wydajnosci
Rozwiazane - Wyczyscilem radiator(pożądanie), wymienilem paste i jest OK, dzieki wszytkim za pomoc ;D
08-03-2012, 07:22 AM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rafaello025 Offline
Banned

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
#9
[Rozwiązany]Wymiana wentylatora i spadek wydajnosci
[okno]
Temat został ROZWIÄ„ZNY
[/okno]
08-03-2012, 12:28 PM
Szukaj Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

skarpety producent

tylna belka peugeot 206