Ocena wątku:
[Rozwiązany]Problem z zamontowaniem pamięci DDR2Autor |
Wiadomość |
|
Banned Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Jan 2012
|
08-12-2012, 01:16 PM |
|
Autor |
Wiadomość |
|
Banned Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Jan 2012
|
08-12-2012, 02:46 PM |
|
Autor |
Wiadomość |
|
Banned Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Jan 2012
|
08-15-2012, 05:08 PM |
|
|
|||||||||||||
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Szukaj
Użytkownicy
Kalendarz
Pomoc
Grupy
Przyjaciele
) próbowała wsadzić tą kość KIngstona, podobno nie pasuje (ja niby sią przyglądałam, ale niestety sama nigdy kości nie wkładałam, wiąc wiecie
). Czy coś było źle zrobione, czy rzeczywiście te kości nie pasują? Bo CPU-Z raczej sią nie powinien pomylić w identyfikacji kości.
okazało sią, że płyta ma dwa miejca na DDR i dwa miejsca na DDR2.

