Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Rozwiązany]Komputer zawiesza się po długim korzystaniu.

Autor Wiadomość
krzaku Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
#1
[Rozwiązany]Komputer zawiesza siÄ™ po długim korzystaniu.
Witam mój problem polega natym żą jak czasami długo zaczną grać w różne gry to komputer sią zawiesza i robi sią tylko niebieskie tło, proszą o pomoc.

Taki ten kolor tła jest:
[Obrazek: tlolw.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-21-2012, 08:14 PM przez krzaku.)
06-21-2012, 07:54 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
Katja Offline
Banned

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
#2
[Rozwiązany]Komputer zawiesza siÄ™ po długim korzystaniu.
Informacja o zasilaczu jest ważna. Wink
06-21-2012, 08:05 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
krzaku Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
#3
[Rozwiązany]Komputer zawiesza siÄ™ po długim korzystaniu.
Poprawiłem informacją o zasilaczu Tongue
06-21-2012, 08:14 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
dar55 Offline
Banned

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
#4
[Rozwiązany]Komputer zawiesza siÄ™ po długim korzystaniu.
"Zasilacz: 230V~/4A 50-60HZ" to jest zasilacz ? Big Grin podaj marką i model
a ekran w paincie robiłeś ?
rozumiem, że taki kolor jest przy ładowaniu - próbie , gry ?
06-21-2012, 08:17 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
krzaku Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
#5
[Rozwiązany]Komputer zawiesza siÄ™ po długim korzystaniu.
Niestety nieznam Marki i Modelu zasilacza bo nigdzie na nim nie jest napisane a mam go z servisu bo stary sią spalił, co do tła zrobiłem go w paincie bo chodzi tylko o to jak to wygląda kiedy komputer sią zawiesza.
06-21-2012, 08:27 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
dar55 Offline
Banned

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
#6
[Rozwiązany]Komputer zawiesza siÄ™ po długim korzystaniu.
to lepiej zrób to [link='http://www.forumkomputerowe.com/topic/11-bsod-niebieski-ekran-czyli-co-robic/']LINK[/link]
06-22-2012, 01:21 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
krzaku Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
#7
[Rozwiązany]Komputer zawiesza siÄ™ po długim korzystaniu.
To nie jest ekran śmierci bo nic nie pisze i kolor jest taki jak ja zrobiłem w paincie.
P.S jak sią znów zawiesi to zrobią zdjącie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-22-2012, 03:28 PM przez krzaku.)
06-22-2012, 03:27 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
dar55 Offline
Banned

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
#8
[Rozwiązany]Komputer zawiesza siÄ™ po długim korzystaniu.
jaki model płyty ? dokładnie
06-22-2012, 04:45 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
krzaku Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
#9
[Rozwiązany]Komputer zawiesza siÄ™ po długim korzystaniu.
Problem rozwiązany wysztarczyło ze skanować z obecnośći wirusów i usunąć śmieci z komputera.
06-23-2012, 10:20 AM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rafaello025 Offline
Banned

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
#10
[Rozwiązany]Komputer zawiesza siÄ™ po długim korzystaniu.
[okno]
Temat został ROZWIÄ„ZNY
[/okno]
06-23-2012, 10:30 AM
Szukaj Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

skarpety producent

tylna belka peugeot 206