| Autor |
Wiadomość |
B4rt3k
Newbie

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2012
Reputacja:
0
|
[Rozwiązany]Karta sieciowa - problem ze sterownikiem
"Aby móc używać narządzia sfc, musisz być administratorem z uruchomioną sesją konsoli" <---to sią pokazuje
|
|
| 08-02-2012, 09:40 AM |
|
|
| Autor |
Wiadomość |
KamilJB
Newbie

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
Reputacja:
0
|
[Rozwiązany]Karta sieciowa - problem ze sterownikiem
PPM => Uruchom jako Administrator:
|
|
| 08-02-2012, 09:47 AM |
|
|
| Autor |
Wiadomość |
B4rt3k
Newbie

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2012
Reputacja:
0
|
[Rozwiązany]Karta sieciowa - problem ze sterownikiem
Wychodzi takie coś:
|
|
| 08-02-2012, 01:00 PM |
|
|
| Autor |
Wiadomość |
KamilJB
Newbie

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
Reputacja:
0
|
[Rozwiązany]Karta sieciowa - problem ze sterownikiem
Wyłącz ten wiersz poleceń.
Uruchom normalnie cmd ponownie, i wklej tam komendą findstr /c:"[SR]" %windir%\logs\cbs\cbs.log >sfc.txt & start notepad sfc.txt
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2012, 01:08 PM przez KamilJB.)
|
|
| 08-02-2012, 01:08 PM |
|
|
| Autor |
Wiadomość |
B4rt3k
Newbie

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2012
Reputacja:
0
|
[Rozwiązany]Karta sieciowa - problem ze sterownikiem
Dalej nic...
|
|
| 08-02-2012, 01:19 PM |
|
|
| Autor |
Wiadomość |
KamilJB
Newbie

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
Reputacja:
0
|
[Rozwiązany]Karta sieciowa - problem ze sterownikiem
C:\Windows\logs\CBS\CBS.LOG
plik mi spakuj, shostuj i wrzuć.
|
|
| 08-02-2012, 01:24 PM |
|
|
| Autor |
Wiadomość |
B4rt3k
Newbie

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2012
Reputacja:
0
|
[Rozwiązany]Karta sieciowa - problem ze sterownikiem
|
|
| 08-02-2012, 01:26 PM |
|
|
| Autor |
Wiadomość |
KamilJB
Newbie

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
Reputacja:
0
|
[Rozwiązany]Karta sieciowa - problem ze sterownikiem
Cytat:2012-08-02 14:50:38, Info CSI 000001b8 [SR] Cannot repair member file [l:14{7}]"sfc.exe" of Microsoft-Windows-WRP-Integrity-Client, Version = 6.1.7600.16385, pA = PROCESSOR_ARCHITECTURE_INTEL (0), Culture neutral, VersionScope = 1 nonSxS, PublicKeyToken = {l:8 b:31bf3856ad364e35}, Type neutral, TypeName neutral, PublicKey neutral in the store, file cannot be checked
2012-08-02 14:50:38, Info CSI 000001ba [SR] Repairing corrupted file [ml:520{260},l:46{23}]"\??\C:\Windows\System32"\[l:18{9}]"slmgr.vbs" from store
2012-08-02 14:50:38, Info CSI 000001bc [SR] Repairing corrupted file [ml:520{260},l:46{23}]"\??\C:\Windows\System32"\[l:26{13}]"systemcpl.dll" from store
2012-08-02 14:50:38, Info CSI 000001be [SR] Repairing corrupted file [ml:520{260},l:46{23}]"\??\C:\Windows\System32"\[l:20{10}]"winver.exe" from store
2012-08-02 14:50:38, Info CSI 000001bf [SR] Cannot repair member file [l:14{7}]"sfc.exe" of Microsoft-Windows-WRP-Integrity-Client, Version = 6.1.7600.16385, pA = PROCESSOR_ARCHITECTURE_INTEL (0), Culture neutral, VersionScope = 1 nonSxS, PublicKeyToken = {l:8 b:31bf3856ad364e35}, Type neutral, TypeName neutral, PublicKey neutral in the store, file cannot be checked
2012-08-02 14:50:38, Info CSI 000001c0 [SR] This component was referenced by [l:198{99}]"Microsoft-Windows-Foundation-Package~31bf3856ad364e35~x86~~6.1.7601.17514.WindowsFoundationDelivery"
2012-08-02 14:50:38, Info CSI 000001c2 [SR] Repairing corrupted file [ml:520{260},l:46{23}]"\??\C:\Windows\System32"\[l:26{13}]"sppcomapi.dll" from store
To są błądy SFC. Niby są złe, próbuje podmienić i nie może. Nie raz sią z tym spotkałem.
Tak czy siak wszystko zrobione z mojej strony co miało być zrobione - czy sytuacja ze sterownikiem sią poprawiła ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2012, 01:42 PM przez KamilJB.)
|
|
| 08-02-2012, 01:42 PM |
|
|
| Autor |
Wiadomość |
B4rt3k
Newbie

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2012
Reputacja:
0
|
[Rozwiązany]Karta sieciowa - problem ze sterownikiem
Teraz problem stał sią inny, po włączeniu komputera jest takie coś:
![[Obrazek: Untitled-_rqxrnph.png]](http://s6.ifotos.pl/img/Untitled-_rqxrnph.png)
Nie znam sią na tym za bardzo, ale jak dla mnie to wygląda tak, jakby wykrywało 2 sieci z tego jedna przez wi-fi, komputer nie wie, z którą sią połączyć i dopiero po zainstalowaniu sterownika do karty sieciowej wybiera połączenie przez kabel sieciowy. Tak ja to widzą, lecz nie wiem czy mam wi-fi, jest to komputer stacjonarny, w menadżerze urządzeń nie ma nic co związane z wi-fi. Czekam na Wasze zdanie.
Pozdrawiam
|
|
| 08-02-2012, 04:59 PM |
|
|
| Autor |
Wiadomość |
dar55
Banned
Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
|
[Rozwiązany]Karta sieciowa - problem ze sterownikiem
1 odłącz na stałe ten router
2 ip masz ustaiwone na AUtomatyczne ?
3 co to za dostawca internetu ?
4 daj screena z centrum sieci
|
|
| 08-02-2012, 05:11 PM |
|
|
| Autor |
Wiadomość |
B4rt3k
Newbie

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2012
Reputacja:
0
|
[Rozwiązany]Karta sieciowa - problem ze sterownikiem
Jak na stałe ? on mi jest potrzebny, nawet bardzo  ip nie wiem, wcześniej było wszystko ok, dopiero po wymianie tych cząści, dostawca UPC, zaraz dam screena
|
|
| 08-02-2012, 05:23 PM |
|
|
| Autor |
Wiadomość |
B4rt3k
Newbie

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2012
Reputacja:
0
|
[Rozwiązany]Karta sieciowa - problem ze sterownikiem
Screen z centrum:
No i to jest screen od razu po włączeniu, nic nie instalowałem
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2012, 06:20 PM przez B4rt3k.)
|
|
| 08-02-2012, 06:19 PM |
|
|
| Autor |
Wiadomość |
dar55
Banned
Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
|
[Rozwiązany]Karta sieciowa - problem ze sterownikiem
na "stałe" znaczy sią na dzień próby odłącz ten router
wejdź w Zmien ustawienia karty sieciowej / połączenie lokalne /włąsciwości/protokół internetowy 4 ip / własciowści i zobacz czy masz ustawione na Automatyczne IP
|
|
| 08-02-2012, 06:25 PM |
|
|
| Autor |
Wiadomość |
B4rt3k
Newbie

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2012
Reputacja:
0
|
[Rozwiązany]Karta sieciowa - problem ze sterownikiem
Tak, mam ustawione na automatyczne.
|
|
| 08-02-2012, 06:28 PM |
|
|
| Autor |
Wiadomość |
dar55
Banned
Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
|
[Rozwiązany]Karta sieciowa - problem ze sterownikiem
ile kompów w sieci i jak połączone ?
One nie mają problemu ?
|
|
| 08-02-2012, 06:33 PM |
|
|
| Autor |
Wiadomość |
B4rt3k
Newbie

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2012
Reputacja:
0
|
[Rozwiązany]Karta sieciowa - problem ze sterownikiem
Wszystko co przez wi-fi nie ma problemu: laptop, notebook, 3 telefony, tablet...Wszystko przez wi-fi tylko PC przez kabel.
|
|
| 08-02-2012, 06:36 PM |
|
|
| Autor |
Wiadomość |
dar55
Banned
Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
|
[Rozwiązany]Karta sieciowa - problem ze sterownikiem
zmień kabel na RJ a nie na USB
|
|
| 08-02-2012, 07:04 PM |
|
|
| Autor |
Wiadomość |
B4rt3k
Newbie

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2012
Reputacja:
0
|
[Rozwiązany]Karta sieciowa - problem ze sterownikiem
czyli, że co mam zrobić ? Bo nie czaje o co Ci chodzi
|
|
| 08-02-2012, 08:19 PM |
|
|
| Autor |
Wiadomość |
dar55
Banned
Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
|
[Rozwiązany]Karta sieciowa - problem ze sterownikiem
kable są dwa , jeden usb a drugi taki jak telefoniczny
|
|
| 08-02-2012, 08:37 PM |
|
|
| Autor |
Wiadomość |
B4rt3k
Newbie

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2012
Reputacja:
0
|
[Rozwiązany]Karta sieciowa - problem ze sterownikiem
I właśnie takim kablem mam podłączone
|
|
| 08-02-2012, 09:00 PM |
|
|