Ocena wątku:
[Rozwiązany]Jak podłączyć ?Autor |
Wiadomość |
bapep
|
Newbie ![]() Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Feb 2012 Reputacja: 0
|
04-13-2012, 05:03 PM |
|
Autor |
Wiadomość |
|
Banned Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Jan 2012
|
04-13-2012, 05:24 PM |
|
Autor |
Wiadomość |
bapep
|
Newbie ![]() Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Feb 2012 Reputacja: 0
|
04-13-2012, 05:29 PM |
|
Autor |
Wiadomość |
|
Banned Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Jan 2012
|
04-13-2012, 05:36 PM |
|
Autor |
Wiadomość |
bapep
|
Newbie ![]() Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Feb 2012 Reputacja: 0
|
04-13-2012, 05:42 PM |
|
Autor |
Wiadomość |
|
Banned Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Jan 2012
|
04-13-2012, 05:44 PM |
|
Autor |
Wiadomość |
bapep
|
Newbie ![]() Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Feb 2012 Reputacja: 0
|
04-13-2012, 05:48 PM |
|
Autor |
Wiadomość |
|
Banned Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Jan 2012
|
04-13-2012, 06:00 PM |
|
Autor |
Wiadomość |
bapep
|
Newbie ![]() Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Feb 2012 Reputacja: 0
|
04-13-2012, 06:01 PM |
|
Autor |
Wiadomość |
|
Banned Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Jan 2012
|
04-13-2012, 06:07 PM |
|
Autor |
Wiadomość |
bapep
|
Newbie ![]() Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Feb 2012 Reputacja: 0
|
04-13-2012, 06:09 PM |
|
Autor |
Wiadomość |
bapep
|
Newbie ![]() Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Feb 2012 Reputacja: 0
|
04-13-2012, 08:59 PM |
|
Autor |
Wiadomość |
|
Banned Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Jan 2012
|
04-13-2012, 09:32 PM |
|
Autor |
Wiadomość |
|
Banned Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Jan 2012
|
04-13-2012, 09:33 PM |
|
Autor |
Wiadomość |
bapep
|
Newbie ![]() Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Feb 2012 Reputacja: 0
|
04-14-2012, 09:51 AM |
|
Autor |
Wiadomość |
|
Banned Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Jan 2012
|
04-14-2012, 11:04 AM |
|
Autor |
Wiadomość |
bapep
|
Newbie ![]() Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Feb 2012 Reputacja: 0
|
04-14-2012, 11:17 AM |
|
Autor |
Wiadomość |
|
Banned Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Jan 2012
|
04-14-2012, 11:34 AM |
|
Autor |
Wiadomość |
bapep
|
Newbie ![]() Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Feb 2012 Reputacja: 0
|
04-14-2012, 11:50 AM |
|
Autor |
Wiadomość |
|
Banned Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Jan 2012
|
04-14-2012, 12:09 PM |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Szukaj
Użytkownicy
Kalendarz
Pomoc
Grupy
Przyjaciele

Normalnie bajka :]
, mi wystarczy marantz sr4300 + QQ5000 i muzyka w DTS a nie zapuszona muzyka w mp3 128 bit ]:->
hehe A tak poważnie to chyba korektor jest walniąty, bo próbowałem już chyba wszystkich kombinacji. Kartą podłączam pod korektor pod TAPE - PLAY(IN) ,natomiast wzmacniacz RECORDER 1 podpisnam pod korektor IN do Out i OUT do IN. Powinno grać - niestety jets inaczej :/

