Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Przejściówka PS/2, problem z klawiaturą.

Autor Wiadomość
MrWho Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 0
#1
PrzejÅ›ciówka PS/2, problem z klawiaturą.
Witam,
zrobiłem z mojego laptopa komputer PC. Mianowicie, podpiąłem monitor, myszką no i klawiaturą. Klawiatura wiekowa, aczkolwiek w pełni działająca nie miała wejścia USB. Zmuszony byłem kupić przejściówką PS/2. Przy podłączeniu przejsciowki PS/2 do laptopa i podpieciu do wejscia klawiatury mam drobne scinki na klawiszach. Tj. użytkując w Windowsie wszystko działa jak należy, natomiast grajac np w l.a. noire, bf3 przytrzymując W w pewnym momencie postać staje, czyli tak jakbym puścił klawisz, ale fizycznie pozostaje on caly czas wcisniety.

Ktoś wie w czym tkwi problem?

pozdrawiam
07-15-2012, 01:02 PM
Szukaj Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

skarpety producent

tylna belka peugeot 206