Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Problem z uruchomieniem komputera
| Autor |
Wiadomość |
bananxd
Newbie

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2012
Reputacja:
0
|
Problem z uruchomieniem komputera
Witam. Mam problem, mianowicie zlozylem sobie nowy komputer z nowych czesci, jedynie dysk uzywany ale na 99% sprawny (pusty). Teraz problem polega na tym ze po podlaczeniu (mam nadzieje) wszystkiego dobrze chcialem go uruchomic. Wtedy wiatraki zacxzely sie obracac diody swiecic i fajnie. Tylko ze na tym sie skonczylo. Ekran jest czarny, komputer nie wydal z siebie tego pisku ktory zawsze towarzyszy uruchamianiu komputera, monitor jest jakby byl w trybie oszczedzania energi. Wiecej sie nic nie dzieje wiatraki caly czas chodza diody siweca i tyle.
Komputer mam zlozony z takich czesci:
Płyta glówna --> http://www.asus.com/...5/P8P67_DELUXE/
Procesor --> http://allegro.pl/in...2456093612.html
Karta graficzna --> http://allegro.pl/me...2487987817.html
Pamiąć RAM --> http://allegro.pl/ki...2471583656.html
Zasilacz --> http://www.ocztechno...wer-supply.ht,l
Dysk twardy --> http://allegro.pl/ok...2477731972.html
(Przepraszam za problem z linkami.)
Nie wiem w czym moze byc problem. Q-Code LED pokazuja komunikat 00 co tlumaczone w ksiazeczce jest jako 'Not used'. Wiec co moge zrobic zeby to chodzilo wszystko.?
//linki poprawione
//dar55
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-24-2012, 01:58 PM przez dar55.)
|
|
| 07-23-2012, 08:28 PM |
|
|
| Autor |
Wiadomość |
Rafaello025
Banned
Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
|
Problem z uruchomieniem komputera
Jak już podajesz linki to niech one działają...
|
|
| 07-23-2012, 08:29 PM |
|
|
| Autor |
Wiadomość |
maerc
Newbie

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2012
Reputacja:
0
|
Problem z uruchomieniem komputera
Bankowo coś jest nie podłączone/źle podłączone. Próbowałeś włączać komputer z obudową? Co widzisz, wszystkie wiatraki w ruchu ?
Popatrz na wszystkie kabelki, np czy do karty graf. podłączyłeś kabel zasilający.
Podłącz kabel sata do innego wejscia na plycie glównej.
|
|
| 07-24-2012, 06:18 AM |
|
|
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Reklama:

