Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problem z uruchomieniem komputera

Autor Wiadomość
bananxd Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 0
#1
Problem z uruchomieniem komputera
Witam. Mam problem, mianowicie zlozylem sobie nowy komputer z nowych czesci, jedynie dysk uzywany ale na 99% sprawny (pusty). Teraz problem polega na tym ze po podlaczeniu (mam nadzieje) wszystkiego dobrze chcialem go uruchomic. Wtedy wiatraki zacxzely sie obracac diody swiecic i fajnie. Tylko ze na tym sie skonczylo. Ekran jest czarny, komputer nie wydal z siebie tego pisku ktory zawsze towarzyszy uruchamianiu komputera, monitor jest jakby byl w trybie oszczedzania energi. Wiecej sie nic nie dzieje wiatraki caly czas chodza diody siweca i tyle.
Komputer mam zlozony z takich czesci:
Płyta glówna --> http://www.asus.com/...5/P8P67_DELUXE/
Procesor --> http://allegro.pl/in...2456093612.html
Karta graficzna --> http://allegro.pl/me...2487987817.html
Pamiąć RAM --> http://allegro.pl/ki...2471583656.html
Zasilacz --> http://www.ocztechno...wer-supply.ht,l
Dysk twardy --> http://allegro.pl/ok...2477731972.html
(Przepraszam za problem z linkami.)

Nie wiem w czym moze byc problem. Q-Code LED pokazuja komunikat 00 co tlumaczone w ksiazeczce jest jako 'Not used'. Wiec co moge zrobic zeby to chodzilo wszystko.?

//linki poprawione
//dar55
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-24-2012, 01:58 PM przez dar55.)
07-23-2012, 08:28 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rafaello025 Offline
Banned

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
#2
Problem z uruchomieniem komputera
Jak już podajesz linki to niech one działają...
07-23-2012, 08:29 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
maerc Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
#3
Problem z uruchomieniem komputera
Bankowo coś jest nie podłączone/źle podłączone. Próbowałeś włączać komputer z obudową? Co widzisz, wszystkie wiatraki w ruchu ?
Popatrz na wszystkie kabelki, np czy do karty graf. podłączyłeś kabel zasilający.
Podłącz kabel sata do innego wejscia na plycie glównej.
07-24-2012, 06:18 AM
Szukaj Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

skarpety producent

tylna belka peugeot 206