Ocena wątku:
Problem z RozdzielczościąAutor |
Wiadomość |
Hunted
|
Newbie ![]() Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Jul 2012 Reputacja: 0
|
02-09-2013, 10:46 PM |
|
Autor |
Wiadomość |
dmnksdbn
|
Newbie ![]() Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Sep 2012 Reputacja: 0
|
02-10-2013, 11:58 AM |
|
Autor |
Wiadomość |
motots
|
Administrator ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Jul 2012 Reputacja: 0
|
02-10-2013, 02:43 PM |
|
Autor |
Wiadomość |
Hunted
|
Newbie ![]() Liczba postów: 0 Liczba wątków: 0 Dołączył: Jul 2012 Reputacja: 0
|
02-12-2013, 10:53 PM |
|
|
|||||||||||||||||
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Szukaj
Użytkownicy
Kalendarz
Pomoc
Grupy
Przyjaciele

Mam nadzieje że ktoś ogarnie co mam zrobić... 
Po prostu moja karta graficzna płata figle 
