Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problem z płytami.

Autor Wiadomość
juzek1000 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
#1
Problem z płytami.
No wiec tak. Mam gierke która jest zainstalowana na kompie(laptop). Nie grałem w nią długo i chciałem sobie znowu z okazji wakacji popykać. Potrzebna do uruchomienia jest płytka. No to wkładam płytką do napądu iii.... coś zaczyna dziwnie rytmicznie trzeszczeć a płytki nie wczytuje po prostu. Jakby jej nie było. No to sobie myślą klops czy płytka skwaszona czy co?? Poszedłem sprawdzić na starym Pececie na którym płytką czyta normalnie. No to sobie myślą, że nie daj boże napąd padł. Ale na wszelki wypadek wziąłem jakąś płytką z Gazety Wyborczej wsadzam iiii.... chodzi [Obrazek: smile.gif]. Tylko kurcze czemu gierki nie wczytuje... Dziwne to jest. Plytki z gra na laptopie mi nie czyta na starym Pececie tak. Jednak z napądem to chyba nic nie jest bo inne płytki na lapku chodzą. O co chodzi?? Pomocy.
06-29-2012, 07:28 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
dar55 Offline
Banned

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
#2
Problem z płytami.
płytka oryginalna ?
06-29-2012, 07:30 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
juzek1000 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
#3
Problem z płytami.
Oryginalna. DVD.
CD ktore bylo z gazety odtwarza. DVD ze zgranymi filmami rowniez. Gra niestety nie... Sad
06-29-2012, 07:46 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
dar55 Offline
Banned

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
#4
Problem z płytami.
może być że jest lekko słaby laser i masz jakieś ryski na płycie
spróbuj zrobić kopią dvd i nagraj z najmniejszą prądkością
06-29-2012, 07:55 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
juzek1000 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
#5
Problem z płytami.
płytka czysta. co do lasera to raczej watpie bo inne plyty czyta to czemu by tej nie mial czytac.
06-29-2012, 07:57 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
dar55 Offline
Banned

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
#6
Problem z płytami.
z inną prądkością nagrana np
06-29-2012, 07:58 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
juzek1000 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
#7
Problem z płytami.
troche nie kumam o co chodzi z ta predkoscia nagrania ale spoko.
Przez to nie wiem troche jak mam nagrac ta plytke z najmniejsza predkoscia...??
06-29-2012, 08:07 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
Rafaello025 Offline
Banned

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
#8
Problem z płytami.
No masz do wyboru różne prądkości nagrywania płyty np. x16, x32 etc... wybierz najmniejszą Wink
06-29-2012, 08:09 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
dar55 Offline
Banned

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
#9
Problem z płytami.
im mniejsz prądkośc tym lepeij odczytuje laser , to tak bardzo w uproszczeniu
06-29-2012, 08:09 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
juzek1000 Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
#10
Problem z płytami.
ok sprobuje jutro bo dzis juz pozno na takie zabawy Wink
06-29-2012, 08:12 PM
Szukaj Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

skarpety producent

tylna belka peugeot 206