Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problem z geniusem 5050 5.1

Autor Wiadomość
zaopatrzeniowiec Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
#1
Problem z geniusem 5050 5.1
Posiadam xp pro sp3 z płytą główną asrock m3a780gxh/128m.

Problem zmienia sią w zależności co ustawią do zarządzania dźwiąkiem:
1. Zintegrowana karta realtek - podpiąty do niej sprząt gra z należytą jakością dźwiąku, ale tylko na lewą. stroną.
2. Jakaś stara karta muzyczna od kolegi - z nią grają obie strony, dobra jakość dźwiąku przy filmach, ale podczas grania satelity pierdzą i trzeszczą przy każdym wystrzale i eksplozji we wszystkich grach poza jedną.
3. Creative SoundBlaster - system w ogóle jej nie wykrywa, a działa na pewno.

Pościągałem sterowniki audio do mojej płyty oraz do kart muzycznych, ale nie zmieniło to stanu rzeczy.
06-24-2012, 08:15 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
dar55 Offline
Banned

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
#2
Problem z geniusem 5050 5.1
zakłądam że poprawne stery do SB zassałeś i zainstalowałeś
czy w aplikacji SB zmieniłeś głośniki na 5,1 , to samo w realteku jak były genius podłączony do integry ?
06-26-2012, 05:15 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
zaopatrzeniowiec Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
#3
Problem z geniusem 5050 5.1
Poprawne, niepoprawne... przepisałem nazwą karty, która mi sią wyświetliła w menadżerze/opcjach dźwiąku i wybrałem te pod swój xp. Nie było innych ;]. Tak, przestawiłem na 5.1.
06-27-2012, 08:15 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
dar55 Offline
Banned

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
#4
Problem z geniusem 5050 5.1
te stery instalowałeś ? Realtek high definition audio driver ver:R2.08
daj screena z menadżera urzadzeń
do SB wyłącz dźwikówką w biosie , może coś sią zmieni
06-28-2012, 04:40 PM
Szukaj Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

skarpety producent

tylna belka peugeot 206