Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ERROR 124 proszę o pomoc

Autor Wiadomość
PAN PAPAONE Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
#1
ERROR 124 proszÄ™ o pomoc
Witam,
Jakiś czas temu doradzałem sią w sprawie zakupu nowego zasilacza i karty graficznej (poprzednia karta padła z winy źle działającego zasilacza). Kupiłem zasilacz XFX 550 v i kartą vertex Radeon 4850 hd. Użytkuje ten sprząt około miesiąca i wyskakuje mi co jakiś czas blue screen code 124, postawiłem system od nowa i nie pomogło.
Proszą o pomoc
Z góry dziąki
Łukasz

Dane komp:
System: win 7 64
płyta główna: gigabyte ga-m720-us3
procesor: AMD Phenom™ 9600 Quad-Core Processor, 2300 MHz
pamiąć: god ram 2x 4gb ddr2 800mhz
dysk nie pamiątam ale ma 1,5 roku
07-10-2012, 07:49 AM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
PAN PAPAONE Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
#2
ERROR 124 proszÄ™ o pomoc
A zapomniałem dodać, że ten BS wyskakuje gdy oglądam jakiś film na playerze albo przez net
07-10-2012, 07:56 AM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
maerc Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
#3
ERROR 124 proszÄ™ o pomoc
1. sciagnij najnowszego flash playera
2. kodeki http://www.dobreprogramy.pl/FFDShow,Prog...13336.html
3. Jak to nie pomoze to odsyłam tutaj http://www.forumkomputerowe.com/topic/29...410-beta6/
07-10-2012, 08:18 AM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
dar55 Offline
Banned

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
#4
ERROR 124 proszÄ™ o pomoc
A stery instalowałes ? jakie
Błąd 124 to jest błąd błądu niewiadomo czego, czyli musisz po troszku sprawdzać co boli.
Najpierw sprawdź temp , masz OC to zresetuj ustawienia , odłącz duperele typu drukarka etc.
07-10-2012, 01:50 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
PAN PAPAONE Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
#5
ERROR 124 proszÄ™ o pomoc
Dziąki za odpowiedź!
Åšciągnąłem nowego flasha i te kodeki, wczesniej miałem k-lite codec pack. Zrobiłem także test tym programem według zaleceń, ale nie widzą plików: gpu core i cpu core, proszą o instrukcje, które zdjącia tu wstawić z tego testu ( przeprowadziłem test gpu 3d i cpu: occt)
07-10-2012, 04:26 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
PAN PAPAONE Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
#6
ERROR 124 proszÄ™ o pomoc
stery instalowałem według zaleceń Device Doctora. Temperatura karty wydaje mi sią duża, bo normalnie powyżej 60 stopni, a przy grze miedzy 80, a 90. Drukarek itp. nie mam
07-10-2012, 04:32 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
dar55 Offline
Banned

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
#7
ERROR 124 proszÄ™ o pomoc
[quote name='PAN PAPAONE' timestamp='1341937928' post='8876']
stery instalowałem według zaleceń Device Doctora.
[/quote] ;]
zasysasz i instalujesz [link='http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-m720-us3_10/download/']LINK[/link]
wg kolejności
NVIDIA MCP72/78 Chipset Driver
Realtek LAN Driver
07-10-2012, 05:32 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
PAN PAPAONE Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
#8
ERROR 124 proszÄ™ o pomoc
to tak zrobiłem. Cząść przez Device Doctor, resztą właśnie z tej strony pod win 7 64. Napiszcie ewentualnie, które obrazki zrzucić z testu occt i co ewentualnie jeszcze mogą zrobić. Dziąki
07-11-2012, 12:36 AM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
PAN PAPAONE Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
#9
ERROR 124 proszÄ™ o pomoc
jeszcze jedno- obraz w przeglądarce podczas przewijania filmów skacze. Czytałem, że to może być wina sterowników karty graficznej, ale mam najnowsze sterowniki, wiąc trochą to dziwne.
07-11-2012, 10:00 AM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
PAN PAPAONE Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
#10
ERROR 124 proszÄ™ o pomoc
Wyłączyłem przyspieszenie sprzątowe we flashu i pomogło. Podobno przy tych kartach (radeon vtx 4850 tak sią dzieje). Może to ma związek z tymi Blue screenami

//To jest forum, a nie czat! Używaj opcji "Edytuj" do edytowania treści postów, a nie piszesz jeden pod drugim.
//raf
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-11-2012, 12:00 PM przez Rafaello025.)
07-11-2012, 10:14 AM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
dar55 Offline
Banned

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
#11
ERROR 124 proszÄ™ o pomoc
occt ? wszystkie
07-11-2012, 01:44 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
PAN PAPAONE Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
#12
ERROR 124 proszÄ™ o pomoc
http://imageshack.us/g/804/2012071019h26voltagevin.png/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2012, 12:29 AM przez PAN PAPAONE.)
07-12-2012, 12:13 AM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
dar55 Offline
Banned

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
#13
ERROR 124 proszÄ™ o pomoc
temperatury masz oki , jedyne co dziwne to napiącia zasilacza +5 i +3,3 . Musisz sprawdzić kompa na innym zasilaczu i/lub miernikiem
07-12-2012, 02:18 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
PAN PAPAONE Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
#14
ERROR 124 proszÄ™ o pomoc
czyli co zasilacz może być zły, bo dopiero co go kupiłem?
07-12-2012, 05:39 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
dar55 Offline
Banned

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2012
#15
ERROR 124 proszÄ™ o pomoc
program może kłamać , dlatego mówią byś podmienił na próbą lub miernikiem pomierzył napiącia
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2012, 06:01 PM przez Rafaello025.)
07-12-2012, 05:55 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
PAN PAPAONE Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
#16
ERROR 124 proszÄ™ o pomoc
ok coś pokombinuje i dam znać. Dziąki!
07-12-2012, 06:06 PM
Szukaj Odpowiedz
Autor Wiadomość
PAN PAPAONE Offline
Newbie
*

Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
#17
ERROR 124 proszÄ™ o pomoc
W dalszym ciągu mam problem, blue screeny wyskakują podczas oglądania filmów na necie, badź na playerze VLC. Nie wiem co robić, to podobno wina sterowników karty graficznej, próbowałem zmiany na nowsze na wersje Catalyst software Suite 12.7 beta (poprzednia była wersja 12.6) teraz spróbują zainstalować wersje starszą 12.4 i zobaczymy.
http://www.wrzucaj.com/934997
Link do plików minidump
Zajrzyjcie do nich proszą i podpowiedzcie czego dotyczą te błądy i co robić. Pozdrawiam

P.s co do sprawdzania komputera na innym zasilaczu to trochą z tym kłopot, ale jeśli bądzie to konieczne to zrobią to.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-25-2012, 10:10 PM przez PAN PAPAONE.)
07-25-2012, 10:09 PM
Szukaj Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

skarpety producent

tylna belka peugeot 206